Посты охраны продажа Харків

Харків

5 червня 12:24

Продаж

Продам пост охраны Доставка манипулятором имеется. Находится в Харькове Также есть другие бытовки и строительные вагончики За

Блок-посты охраны, проходные Харків

Харків

5 червня 07:30

Продаж

Изготовление постов охраны, проходных, модульных зданий, строительных бытовок. Любые размеры. На все изделия мы даем гарантию и

Сторожка бытовка Аренда Харків

Харків

29 травня 03:24

Оренда:
3 000 грн

Сторожка бытовка в аренду. Красивая, аккуратная. Размер 2.6 на 2.4 На окне решетка. Состояние - как на фото. Доставка манипулятором.

Аренда пост охраны, сторожка Харків

Харків

22 травня 03:24

Оренда:
3 500 грн

Пост охраны, сторожка в аренду широкий обзор, большие окна есть проводка, освещение утеплен, на окнах есть роллеты внутри обшит

Сторожка 27 000 Харків

Харків

20 травня 06:24

Продаж
37 000 грн

Продам: Сторожка утепленная Размер 2.8 на 2.3 внутри обшита фанерой, на полу линолеум Находится в Харькове Звоните

пости охорони, сторожки, КПП у Харкові

Пост охорони - це відмінний варіант для розміщення охорони на території об'єкта а також установки наглядової або пропускного пункту.

Завдяки сторожці охоронець може перебувати в теплому приміщенні з великими вікнами для спостереження. Розмір сторожки може бути обраний в залежності від побажань клієнта, зазвичай це невелике приміщення для 1-2 чоловік.

Як правило сторожка комплектується тапчаном і освітленням, можна встановити стіл.

При бажанні в одному пості охорони може розміститися кілька людей щоб зігрітися, попити чай.

Купити пост охорони : можна замовити через даний веб-сайт, вибравши відповідну опцію.
Просто залиште заявку на сподобалася пост охорони і менеджер з Вами зв'яжеться.

Базова комплектація сторожки: металопластикові двері зі склом, освітлення, розетки і вікна. Якщо сторожка потрібна на нетривалий час - можна взяти її в оренду.

Замовити сторожку, пост охорони можна натиснувши кнопку "Купити" або "замовити". Також можна зателефонувати за зазначеною в оголошенні номером телефону.

Доставка блок-модулів здійснюється по всій Україні. На виготовлення однієї конструкції йде до 3 тижнів. Комплектація відрізняється в залежності від конкретної моделі.

Якщо Ви є виробником постів охорони, сторожок, побутівок - додавайте будь ласка свої пропозиції на даний сайт. Це безкоштовно!


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Ми використовуємо Кукі!