Угода користувача

Дана Угода користувача (далі - Угода) регулює правові відносини між сайтом https://bitovki.in.ua (далі - Сайт) в особі його власника ФОП Гордєєва Р. В., м. Мелітополь, Україна (далі - Адміністрація) та дієздатною фізичною чи юридичною особою (далі – Користувачі). Ця Угода є публічним договором (ст. 633 Цивільного Кодексу України). Ухвалення умов, викладених у цій Угоді, є автоматичною згодою з її виконанням.

 1. Терміни та визначення
  1. Сайт - https://bitovki.in.ua , адміністрований Адміністрацією і є комунікаційною платформою для розміщення тимчасових оголошень, що класифікуються.
  2. Адміністрація сайту - ФОП Гордєєв Р. В., м. Мелітополь, Україна.
  3. Зареєстровані Користувачі сайту - дієздатні фізичні особи, які досягли на момент реєстрації 18-річного віку, а також юридичні особи, які ухвалили положення цієї Угоди.
  4. Незареєстровані Користувачі сайту – фізичні, юридичні особи, які переглядають Сайт без права подання Оголошень.
  5. Користувач/Користувачі – зареєстровані та незареєстровані Користувачі.
  6. Обліковий запис/обліковий запис – створений Адміністрацією електронний кабінет Користувача. За допомогою електронного кабінету Користувач може керувати своїми оголошеннями на сайті. Обліковий запис/обліковий запис може використовувати лише один Користувач, передача доступу до Облікового запису/акаунту від одного Користувача іншому не допускається.
  7. Реєстрація – надання Користувачем Адміністрації сайту інформації, необхідної для користування сайтом шляхом заповнення форми. Реєстрація вважається завершеною з моменту отримання відповідного повідомлення на електронну адресу, надану Користувачем під час реєстрації.
  8. Персональні дані - це відомості або сукупність відомостей про фізичну чи юридичну особу, яка за їх допомогою ідентифікована або може бути ідентифікована.
  9. Платні послуги – послуги, які адміністрація сайту надає на платній основі. Використання платних послуг є добровільним.
 2. Послуги Сайту
  1. Сайт надає послуги перегляду та розміщення інформації, доданої Користувачами з метою:
   • продажі та/або купівлі товарів, робіт, послуг;
   • пошуку співробітників та/або пропозицій з працевлаштування;
   • пропозиції та/або пошуку можливостей участі у проектах
  2. Усі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Адміністрація не є учасником угод Користувачів, а лише надає інтернет-платформу для розміщення інформації.
  3. Адміністрація не виконує перевірку на достовірність інформації, зазначеної Користувачами, та не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність та достовірність такої інформації.
 3. Загальні положення
  1. Угода вважається укладеним Користувачем без будь-яких застережень та винятків у момент будь-якої взаємодії Користувача з Сайтом, при цьому Користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами Угоди.
  2. Використання будь-якої функції сайту Користувачем автоматично означає прийняття Користувачем цієї Угоди.
  3. Якщо Користувач не погоджується з Угодою повністю або частково, Адміністрація просить його залишити цей сайт.
  4. Зареєстрований Користувач додатково погоджується з Угодою під час реєстрації та зміни реєстраційних даних, про що є відповідний текст під кнопкою “Реєстрація”.
  5. Адміністрація має право змінювати текст цієї Угоди в односторонньому порядку. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на сайті https://bitovki.in.ua/agreement .
  6. Правові відносини між Користувачем та Адміністрацією за цією Угодою регулюються законодавством України.
  7. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов'язані з розміщенням Оголошень на Сайті, у тому числі, але не лише за відповідність змісту інформації Користувача вимогам чинного законодавства. Користувач розуміє та погоджується з тим, що розміщена ним інформація не повинна порушувати авторські права, права на знаки для товарів та послуг (товарні знаки), засоби індивідуалізації та/або права на інші об'єкти інтелектуальної власності, що належать третім особам. Користувач самостійно та власним коштом зобов'язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язані з розміщенням таких Оголошень на Сайті.
 4. Розміщення інформації (оголошень) на Сайті
  1. Сукупність реєстраційних даних Користувача (Обліковий запис) Адміністрація має право публікувати повністю або частково на Сайті в будь-яких розділах та інших сайтах і платформах, включаючи соцмережі. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати, обробляти, використовувати та зберігати Обліковий запис Користувача на Сайті та його дані з метою виконання цієї Угоди.
  2. Зареєстрований Користувач несе персональну відповідальність за безпеку своєї пари логін-пароль, вказаних ним при реєстрації або при подальшій їх зміні, а також несе повну відповідальність за всі дії, які будуть вчинені Користувачем або будь-якою іншою особою у процесі використання пари логін-пароль. Користувач зобов'язаний негайно змінити свій пароль, якщо у нього з'явилися підозри, що пара логін-пароль стала розкрита або може бути використана третіми особами.
  3. Реєстраційні дані Користувача публікуються на Сайті на момент завершення реєстрації, а перевіряються через деякий час після реєстрації. Якщо зміст облікового запису порушує правила реєстрації (в т. ч. не вказано необхідні дані або неправильно вказано розділ), ця Угода або містить інформацію, яка суперечить вимогам чинного законодавства, такий обліковий запис видаляється Адміністрацією.
  4. Користувач зобов'язується не створювати декілька облікових записів на Сайті від фактично однієї і тієї ж юридичної або фізичної особи, в тому числі використовуючи різні назви компаній, прізвищ, адрес та інших даних. У разі порушення цього Положення, Адміністрація деактивує всі Акаунти такого Користувача в односторонньому порядку.
  5. Зареєстрований Користувач має право та можливість самостійно видалити свій Обліковий запис та свої оголошення. Щоб видалити свій обліковий запис, перейдіть до Особистий кабінет. У бічному меню перейдіть на сторінку "Параметри". У меню зверху перейдіть на сторінку "Видалити обліковий запис".
  6. Вимоги до оголошень:
   • точна, повна та достовірна інформація про товари, роботи, послуги та умови їх продажу та їх вартість;
   • достатній обсяг прав користувача для продажу товарів, робіт, послуг;
   • наявність необхідних дозвільних документів на продаж зазначених товарів, робіт, послуг;
   • відповідність предмета продажу, умов надання робіт, послуг вимогам законодавства країн, де вони реалізуються.
  7. Розміщуючи свою інформацію на Сайті, Користувач погоджується з нижченаведеними Правилами:
   • заборонено одному Користувачеві публікувати однакові або схожі за змістом оголошення;
   • заборонено дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти/ номерів мобільних телефонів;
   • заборонено публікувати оголошення у розділі, що не відповідає тематиці оголошення;
   • одне оголошення, розміщене на сайті, не повинно містити кілька оголошень (наприклад, більше одного товару або послуги, або однієї вакансії);
   • у заголовку та описі оголошень заборонено публікувати контактні дані та адреси сайтів;
   • заборонено вставляти в оголошенні посилання онлайн-ресурси;
   • розміщувати оголошення про товар або послугу, якщо таке розміщення може призвести до порушення правозастосовного законодавства;
   • при публікації оголошення про послугу, що підлягає ліцензуванню, Користувач зобов'язаний вказати номер ліцензії та ким вона видана;
   • дозволяється розмістити одне оголошення щодо одного конкретного предмета, об'єкта майна, вакансії, послуги;
   • заборонено публікувати оголошення, заголовок або опис якого є логічно непов'язаними та нечитаними;
   • заборонено публікувати образи та нецензурні вислови;
   • заборонено публікувати інформацію, яка може належати до збору та зберігання персональних даних про інших користувачів;
   • заборонено публікувати оголошення про заробіток в Інтернеті, про проведення масових електронних розсилок, про мережевий маркетинг, про роботу, яка потребує матеріальних вкладень, про еротичні та окультні послуги;
   • заборонено публікувати оголошення про товари та послуги, заборонені до публікації чинним законодавством України.
  8. Забороняється розміщувати оголошення, що рекламують продаж наступних товарів та послуг:
   • алкогольні, слабоалкогольні напої, етиловий спирт і продукти, що містять його;
   • сигарети, тютюнова продукція;
   • фармакологічні продукти, медикаменти Оголошення, що рекламують біологічно активні добавки (БАД), допускаються у разі інформування Користувачів про те, що БАД не є лікарським засобом;
   • наркотичні, психотропні речовини, а також інгредієнти, що використовуються для їхнього приготування;
   • еротичні, порнографічні матеріали та предмети інтимного призначення;
   • вогнепальна, холодна, травматична зброя, а також боєприпаси та комплектуючі до них;
   • готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій;
   • реклама фінансових послуг без зазначення ліцензії;
   • браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, мережі, капкани тощо), а також послуги з їх виготовлення;
   • інформаційні бази даних – митні, державні, бази даних телефонів або будь-які інші, що містять персональні дані;
   • спеціальні засоби активної оборони, які застосовують правоохоронні органи;
   • спеціальні технічні засоби негласного одержання інформації;
   • послуга відмотки/намотки пробігу автомобіля, а також приладів;
   • продаж будь-яких інших заборонених законодавством товарів, робіт, послуг.
  9. Користувач погоджується і приймає на себе повну відповідальність за відповідність інформації, що розміщується ним, вимогам чинного законодавства, у тому числі Користувач несе повну відповідальність за (але не виключно):
   • недотримання авторських прав третіх осіб, у т. ч. використання фотографій третіх осіб;
   • несанкціоноване використання назв компаній;
   • несанкціоноване використання логотипів третіх осіб;
   • несанкціоноване використання знаків, у т. ч. торгових марок третіх осіб.
  10. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з інформацією, розміщеною Користувачем на Сайті, Користувач зобов'язується самостійно та власним коштом врегулювати такі претензії.
  11. Оголошення не публікуються на Сайті на момент розміщення, а через деякий час після перевірки Адміністрацією. Якщо зміст оголошень порушує Правила розміщення оголошень, воно видаляється Адміністрацією. За порушення правил розміщення оголошень або за неодноразове порушення правил, а також за свідомо неправдиву інформацію в розміщеному Користувачем оголошенні Обліковий запис Користувача може бути видалений Адміністрацією.
  12. Адміністрація має право:
   • переносити оголошення в інші рубрики Сайту у разі виявлення відповідної рубрики для їх розміщення;
   • переносити або копіювати оголошення на інші сайти та платформи, в тому числі соцмережі;
   • редагувати або видаляти публікації Користувача на Сайті, якщо вони порушують умови цієї Угоди, завдають шкоди Адміністрації або третім особам, а також на власний розсуд без вказівки причини;
   • розміщувати публікації Користувача, що знаходяться у відкритому доступі, на інших сайтах та платформах;
   • на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, включаючи персональні дані.
 5. Обмеження відповідальності
  1. Адміністрація не несе відповідальності:
   • за неполадки в роботі Сайту, спричинені перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення, за збої, що виникають у телекомунікаційних чи енергетичних мережах, за збої, спричинені діями шкідливих програм чи третіх осіб;
   • за зміст, достовірність та законність інформації, опублікованої Користувачем на Сайті;
   • за втрачену вигоду або шкоду/шкоду, заподіяну Користувачеві, за будь-які інші збитки, які можуть виникнути під час використання Сайту та інформації, розміщеної на ньому;
   • за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Сайту та/або будь-якої інформації, що зберігається на них про користувачів, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» тощо, які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами;
   • за якість, безпеку, законність та відповідність товару чи послуги їх опису, а також можливість Користувача продати або придбати товар/послугу.
  2. Адміністрація не бере участі в угодах між Користувачами, тому не несе жодної відповідальності щодо цих угод.
  3. Користувач погоджується вирішувати всі суперечки з іншим Користувачем самостійно та пред'являти претензії іншому Користувачу без залучення до таких спорів Адміністрації.
  4. Якщо користувач вважає, що його права порушені іншим Користувачем, він може подати про це скаргу Адміністрації.
  5. Адміністрація має право не вдаватися до будь-яких дій за скаргою Користувача.
  6. Адміністрація не несе відповідальності за тимчасові збої у доступі до Сайту через обставини, які не залежать від Адміністрації.
  7. Адміністрація не несе відповідальності за неполадки в роботі Сайту, спричинені технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення.
  8. Адміністрація не несе відповідальності за прямі та/або непрямі збитки, включаючи втрачену вигоду, яку може зазнати Користувач під час користування Сайтом, у тому числі внаслідок неналежного виконання своїх зобов'язань іншими користувачами Сайту.
  9. Адміністрація не несе відповідальності за збереження інформації з облікового запису, можливість використання сервісів Сайту, збереження та можливість використання коштів на особистому рахунку Користувача, у разі блокування/заборони використання сторонніх сервісів, за допомогою яких Користувач здійснює реєстрацію та/або вхід на Сайт, що знаходяться поза контролем Адміністрація.
 6. Обробка персональних даних
  1. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з тим, що вказані персональні дані є загальнодоступними, а також Користувач дає згоду на збір, обробку, зберігання та використання його персональних даних Адміністрацією. Також Користувач дає свою згоду на передачу персональних даних третім особам, у тому числі на передачу персональних даних за кордон.
  2. Обробка персональних даних включає будь-які дії або сукупність дій, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, оновленням, використанням, розповсюдженням, передачею, видаленням персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісів Сайту.
  3. Персональні дані обробляються Адміністрацією
  4. Обробка Адміністрацією персональних даних Користувача здійснюється з метою забезпечення функціонування Сайту та надання Користувачеві персоналізованих сервісів Сайту. Адміністрація не несе відповідальності за використання персональних даних Користувача іншими особами.
 7. Оплата платних послуг
  1. Адміністрація на власний розсуд має право самостійно встановлювати Перелік Платних послуг Сайту. Для користування Платними послугами Користувачеві необхідно акцептувати з Адміністрацією Договір оферту про надання послуг.
  2. Підписанням договору, зазначеного у п. 7.1., Користувач підтверджує згоду на отримання Платних послуг від Адміністрації сайту. Оплата послуг є автоматичним свідченням акцепту Договору оферти про надання послуг та позбавляє Користувача права посилатися на непідписання/неакцептування, нерозуміння тощо. умов Договору оферти щодо надання послуг.
  3. Усі умови надання Платних послуг регулюються Договором, зазначеним у п.7.1. цієї Угоди. У разі суперечностей щодо платних послуг між цією Угодою та Договором, перевагу має Договір. У разі суперечностей щодо загальних умов користування Сайтом, перевага має ця Угода.
 8. Причини видалення оголошень
  1. Адміністрація має право видалити Оголошення Користувача без згоди Користувача з таких причин:
   • У Користувача вже є на Сайті активне аналогічне та/або схоже за текстом та/або по суті оголошення з рекламою цього товару/послуги;
   • інформація в оголошенні не відповідає дійсності, суперечить цій Угоді та/або законодавству;
   • заголовок оголошення не містить інформації про запропонований/затребуваний товар/послугу;
   • фотографія містить будь-яку контактну інформацію (номер телефону, посилання на сайт), має погану якість або не має очевидного змістового зв'язку з текстом оголошення;
   • оголошення подано до розділу, який не відповідає змісту оголошення;
   • скарга іншого Користувача про порушення його прав, законних інтересів та/або запит уповноваженого органу державної влади.
 9. Обов'язки сторін
  1. Користувач зобов'язується:
   • не вживати будь-яких дій, які можуть спричинити непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Сайту;
   • не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до Сайту без письмового дозволу Адміністрації;
   • не змінювати будь-яким чином, не відтворювати, не поширювати та не подавати громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сайті (крім відомостей, наданих самим Користувачем) без попереднього письмового дозволу Адміністрації;
   • не перешкоджати та не намагатися перешкоджати дії автоматичних систем чи процесів, а також інших заходів з метою перешкодити чи обмежити доступ на Сайт;
   • не використовувати відомості, надані іншими Користувачами, з іншою метою, крім як для вчинення угоди безпосередньо з цим Користувачем, без письмового дозволу іншого Користувача.
  2. Користувачеві забороняється:
   • обговорення дій Адміністрації іншим чином, крім як за допомогою електронного листування з Адміністрацією;
   • використання імен Користувачів, схожих на імена інших Користувачів, з метою видати за них себе та писати повідомлення від їхнього імені.
  3. Адміністрація зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цією Угодою, включаючи нормальну роботу сервісів Сайту та нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.
  4. Адміністрація має право:
   • встановлювати обмеження щодо використання сервісів Сайту;
   • змінювати або припиняти роботу сервісів Сайту повністю або частково з повідомленням про це Користувача або без нього;
   • обмежувати кількість активних оголошень Користувача на Сайті, а також дії Користувача на Сайті;
   • заборонити Користувачеві доступ на Сайт;
   • у будь-який момент видалити або вимкнути обліковий запис Користувача, з автоматичним видаленням усіх розміщених оголошень Користувача;
   • видаляти або переміщувати будь-яке розміщене на Сайті оголошення за порушення цієї Угоди;
   • передати Сайт з усіма його сервісами та змістом, включаючи особисту інформацію Користувачів, свого правонаступника та/або іншої особи за договорами чи іншими підставами;
   • у будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених ним під час реєстрації, і вимагати у зв'язку з цим документи, що підтверджують.
 10. Строк дії угоди та припинення надання послуг сайту
  1. Ця Угода набирає чинності з моменту прийняття Користувачем умов цієї Угоди та діє безстроково.
  2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку без попереднього повідомлення про це Адміністрації та пояснення причин.
  3. У разі незгоди Користувача з будь-якими змінами цієї Угоди або інших умов користування Сайтом, Зареєстрований Користувач зобов'язаний негайно припинити використання Сайту шляхом видалення свого акаунта; незареєстрований Користувач повинен залишити Сайт.
  4. Продовження використання Сайту є автоматичним підтвердженням згоди користувача із внесеними Адміністрацією змінами.
  5. Розірвання Угоди з ініціативи Адміністрації може статися у випадках:
   • порушення умов цієї Угоди;
   • здійснення будь-яких дій, що суперечать політиці Сайту.
 11. Заключні положення
  1. Угода або будь-яка її частина може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті. Діюча версія Угоди завжди доступна за адресою https://bitovki.in.ua/agreement .
  2. Повідомлення для Адміністрації надсилаються на сторінці Адміністрація сайту , посилання на неї розташоване внизу на всіх сторінках Сайту.
  3. У разі виникнення суперечок/розбіжностей між сторонами вони вирішуватимуться шляхом переговорів. У разі неможливості врегулювати суперечку шляхом переговорів, суперечка підлягає врегулюванню у порядку, передбаченому чинним законодавством.
  4. У випадках, не передбачених цією Угодою, сторони керуються чинним законодавством.

Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Ми використовуємо Кукі!