Побутівки будівельні вагончики, контейнер Харків
УКР ukrainian
Надішліть запит
Розмістіть пропозицію
Сдам большой вагончик в аренду Харків

Харків

28 травня 00:24

Оренда
4 000 грн

Большой вагончик сдам в аренду размер вагончика: 5 на 2.7, высота 2.2 состояние рабочее, утеплен Харьков и область С доставкой помогу

Бытовка 6ти метровая, блок-модуль Харків

Харків

27 травня 05:24

Оренда

Сдам в аренду строительную бытовку. Размер 6 на 2.4, высота 2.6 Утепленная, внутри есть тамбур и два помещения, электропроводка,

АРЕНДА контейнер 5ти тонник Харків

Харків

27 травня 04:24

Оренда

Сдам в аренду бытовку, контейнер 5ти тонник Размер 2.1*2.6 м высота 2.4 м В хорошем состоянии. Сухой, пол доски, двери закрываются

Вагончик строительный в аренду, Харьков Харків

Харків

27 травня 03:24

Оренда
100 $

Сдам в аренду вагончик строительный (кунг) размер 4 на 2.4 метра, утепленный Внутри есть деревянный двухэтажный топчан Заходи и живи!

Аренда бытовок, строительных вагончиков Харків

Харків

27 травня 01:24

Оренда

Предлагаем в аренду бытовки и строительные вагончики в Харькове и области Большой выбор, звоните

Бытовка 4 на 2.4 аренда Харків

Харків

27 травня 00:24

Оренда

Сдам в аренду евробытовку 4 на 2.4м Утепленная Срок аренды от 1 месяца Харьков и область

Изготовлю на заказ бытовки. Продам готовые бытовки, сторожки Харків

Харків

27 травня 00:00

Продаж

Имеются в продаже готовые новые бытовки размерами: 4*2,5 - 70 000 грн. 5*2,5 - 84 000 грн. 6*2,5 - 100 000 грн. Все интересующие вопросы по телефону.

Дачный Домик, Бытовка для дачи, Изготовление каркасных домов Харків

Харків

26 травня 23:00

Продаж

Дачный домик размерами 6000х6000=36м2. Цена домика 170000гр. Изготовление дачных домиков, каркасных домов, ,бытовок для офиса, под склад, по

Куплю контейнер 20ти футовый и 5ти футовый, Харьков Харків

Харків

26 травня 16:24

Куплю
40 000 грн

Купим контейнеры в Харькове 20ти футовые 6 на 2.4 и контейнеры 5ти тонники в хорошем состоянии! Есть самовывоз.

Аренда пост охраны, сторожка Харків

Харків

26 травня 12:24

Оренда
3 500 грн

Пост охраны, сторожка в аренду широкий обзор, большие окна есть проводка, освещение утеплен, на окнах есть роллеты внутри обшит

Побутівки будівельні у Харкові

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: побутівка Харків,  вагончики будівельні Харків,  контейнери оренда Харків,  купити вагончик будівельний,  замовити побутівку у Харкові

Ми використовуємо Кукі!